Akční nabídka srpen

DOLPHIN HOUSE                                25$ os./ děti 6-9 let 15$

ORANGE BAY                                        35$ os. / děti 6-9 let -50%

MANGROVNÍKOVÝ OSTRŮVEK         35$ os. / děti 6-9 let -50%

Sea Wolf                                                 35$ os.

AKCE - Speciální mikro Safari 

Prožijte nezapomenutelné okamžiky na vlnách Rudého moře v doprovodu delfínů.  Loď Lady vam nabídne veškerý komfort kajutu se čtyřmi lůžky či možnost spaní pod hvězdami na horní palubě lodi, kuchyňku a jídelnu v podpalubí a posezeni s grilem na palubě lodi. Samozřejmostí je samostatná splachování toaleta s umyvadlem a otevřená sprcha na palubě lodě se sladkou vodou.  Program na lodi si můžete oživit i  dalšími aktivitami  za příplatek například potápění zkušební ponor, parasailing, rychlý člun či romanticky vyzdobená loď, speciální občerstvení a mnoho dalšího dle vašich přání.

MIKRO SAFARI

Program:

2 noci a den na privátní lodi LADY

Vyplujeme odpoledne, západ slunce prožijete na Mangrovníkovém ostrůvku, na noc zakotvíme v blízkosti tohoto ostrůvku.K večeři budeme grilovat.

Ranní koupání v moři při východu slunce.

Snídaně, přeplutí ke korálovým útesům, šnorchlování, rybaření.

Oběd.

Přeplutí na místa místa, kde žijí delfíni.

Možnost plavání s delfíny, šnorchlování u korálových útesů, rybaření.

Večeře - grilování

Noc strávená v blízkosti míst, kde delfíni žijí.

Za úsvitu koupání v moři, snídaně, návrat do přístavu.

Maximální počet osob 4.

Naše výlety na lodi

Naše výlety na lodi pořádáme ve spolupráci s potápěčským centrem Prima Diving Hurghada. Dbáme na nejvyšší komfort pro klienty a proto program výletů individuálně přizpůsobujeme jejich přáním a snům. 

Loď LADY - NOC NA MOŘI

Pokud chcete zažít neobyčejné zážitky nabízíme vám západ i východ slunce na moři - jidlo, pití - šnorchlování, koupání po východu slunce na území kde žijí delfíni - cena 70$ os. s sebou osušky, plavky, opalovací krémy.


ZÁPAD SLUNCE NA LADY

Romantický výlet s nezapomenutelným západem slunce. Plavba kolem pobřeží Hurghady, možnost šnorchlování. Na lodi se podávají teplé i studené nápoje. skupinový výlet - cena 35$ os. / děti 6-9 let -50% z ceny.  s sebou potřebujete osuśky, plavky,opalovaci opalovací krémy.

Možnost PRIVÁTNÍHO VÝLETU 45$ os. 


MANGROVNÍKOVÝ     OSTRŮVEK 

koupání na nekomerčním ostrůvku, opalování na úplně prázdné pláži, šnorchlování na korálových útesech, v ceně jídlo, teplé i studené nápoje, ovoce,potřeby na šnorchlování, cena 35 $/os.děti od 6-9 let 50% den – dle dohody ( s sebou potřebujete osušky, plavky, opalovací krémy )

Možnost PRIVÁTNÍHO VÝLETU 45$ os.


ORANGE BAY

koupání, relaxace na ostrůvku, šnorchlování u korálových útesů, oběd, teplé i studené nápoje na lodi, potřeby k šnorchlování k dispozici. Cena 35$ os, děti 6-9 let -50% z ceny. S sebou potřebujete osušky, plavky, opalovací krémy.

POTÁPĚNÍ - Zkušební ponor

1 den potápění – za ruku vás povede zkušený česky mluvící instruktor který vám nejdřív vysvětlí vše co potřebujete vědět k prvnímu ponoru a potom i ukáže krásy Rudého moře. V ceně je veškerá výbava potřebná k potápění, oběd, teplé i studené nápoje cena 35$ os.  S sebou potřebujete osušky, plavky, opalovací krémy.

DOLPHIN HOUSE

 Vyplujeme na místa kde žijí delfíni 2x šnorchlování na lodi je v ceně jídlo, teplé i studené nápoje, potřeby na šnorchlování, cena 25$ os. děti 6-9 let 15$ , děti do 6 let zdarma. S sebou potřebujete osušky, plavky, opalovaci krémy.

RYCHLÝ ČLUN

Arenalinový tříhodinový výlet na rychlém člunu, který můžete i sami řídit, v ceně 45$ os. ( pro 2 - 4 os) jsou teplé i studené nealko nápoje, čerstvé ovoce, transfer v centru Hurghady


GIFTUN 

V současné době je mimo provoz.

Výlet má dvě zastávky, koupání a opalování na pláži ostrova Giftun,1x šnorchlování na korálových útesech Rudého moře. V ceně výletu potřeby na šnorchlování, oběd, teplé i studené nápoje, cena 25$ os, děti 6-9 let 15$, děti do 6 let zdarma. S sebou potřebujete osušky, plavky, opalovací krémy.


PARASAILING 

Let padákem nad mořskou hladinou - tento výlet lze připojit k výletu na lodi - šnorchlování, Dolphin house, Giftun. Mangrovníkový ostrůvek ... cena při dvou osobách 20$ os. ( do 130 kg tandem).

pro 1 os je cena 25$

Jízda na banánu - cena dle počtu osob cca 5$ os.      


Objednejte si výlet na lodi

Vyplňte všechny potřebné údaje  do poznámky uveďte počet dospelych osob a dětí a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Transfery na naše výlety

Naše transfery jsou zajišťovány privátními mikrobusy a osobními auty. Transfery z hotelů v centru Hurghady jsou ZDARMA z dalších oblastí za příplatek.

Ceny transferů 

Sahl hashish, Makadi( po hotel Prima life) a Al ahya - 5$ osoba

Makadi bay( po hotel Caribbean world resort) , El Gouna - 10$ osoba

Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!

Safaga max 3 osoby - 40$ auto

Kalawy max 3 osoby - 50$ auto