Výlety za památkami

Architektura starověkého Egypta zahrnuje monumentální stavitelství říše faraonů od počátku Staré říše (asi 2800 př. n. l.) až do dobytí Egypta Alexandrem Velikým roku 332 př. n. l. Zachované památky jsou především kamenné chrámy, paláce a hrobky, mezi nejznámější patří Egyptské pyramidy.

Pro více informací a objednávku výletu klikněte na Vámi vybraný výlet

Je jen na vás jaky program zvolíte. Např Sakkára - prohlídka první pyramidy v Egyptě, hrobek princů a princezen, pyramidy faraona Unáse, muzea v Sakkáře
Putování po egyptských pyramidách - pokud vás nebaví muzea, ale rádi obdivujeme majestátní pyramidy je možné vidět pyramidy v Sakkáře, Gíze, dál v Abu Síru i Dashouru.
Máte li rádi Luxor, klasickým...

Luxor

04.09.2021

Během výletu do Luxoru si prohlédnete chrám Karnak, chrám královny Hatšepsut, Údolí králů, Memnonovy kolosy, alabastrovou a papyrusovou dílnu. Dáte si výborný oběd a také muzete relaxovat na Banánovém ostrůvku.

Káhira

04.09.2021

Během výletu navštívíte pyramidy v Gíze, sfingu, Národní muzeum, papyrusovou dílnu a parfumerii. Také si dáte výborný oběd můžete se projet na velbloudovi či lodičkou po Nilu.


K Vámi vybranému výletu zvolte transfer

Transfery na naše výlety

Naše transfery jsou zajišťovány privátními mikrobusy a osobními auty. Transfery z hotelů v centru Hurghady jsou ZDARMA z dalších oblastí za příplatek. Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!