Výlety na moře

 Naše výlety na lodi pořádáme ve spolupráci s potápěčským centrem ABC Diving Hurghada. Dbáme na nejvyšší komfort pro klienty a proto program výletů individuálně přizpůsobujeme jejich přáním a snům. Všechny naše výlety na moře jsou all inclusive ( nealko nápoje) a se šnorchlovacími potřebami či potápěčskou výbavou. Na výlety doporučujeme si vzít s sebou plavky, ručník, opalovací krém a lahev vody na cestu transferem k lodi.

Pro více informací a objednávku výletu klikněte na Vámi vybraný výlet

Paradise

26.07.2022

Skupinový výlet 35€/ osoba dítě (6-9 let) 18€

Mikro safari

07.09.2021

Prožijte nezapomenutelné okamžiky na vlnách Rudého moře v doprovodu delfínů. Loď Lady vam nabídne veškerý komfort kajutu se čtyřmi lůžky či možnost spaní pod hvězdami na horní palubě lodi, kuchyňku a jídelnu v podpalubí a posezeni s grilem na palubě lodi. Samozřejmostí je samostatná splachování toaleta s umyvadlem a otevřená sprcha na palubě lodě...

Noc na lodi Lady nabízí neobyčejné zážitky rybaření, šnorchlování, západ i východ slunce na moři a také možnost spaní na horní palubě přímo pod tisíci hvězdami. Ráno vás vzbudí poletující racci nad vašimi hlavami a když budete mít štěstí připlují i delfíni.

Romantický výlet s nezapomenutelným západem slunce. Plavba kolem pobřeží Hurghady, možnost šnorchlování. Na lodi se podávají teplé i studené nápoje a čerstvé ovoce.

Dolphin house

03.09.2021

Vyplujeme na místo kde žijí delfíni a když budeme mít štěstí budou nás doprovázet na naši první šnorchlovací zastávku, kde s nimi můžete šnorchlovat. Na druhou šnorchlovací zastávku vyrazíme na krásný korálový útes.

Orange bay

03.09.2021

Vyražte s námi relaxovat na krásnou pláž Orange bay, kde si užijete mnoho zábavy nejen koupání. Zašnorchlujete si u korálových útesů a dáte si výborný oběd na lodi.

Chcete zažít koupání na nekomerčním ostrůvku, opalování na úplně prázdné pláži a šnorchlování na korálových útesech plných ryb a mořských živočichů pojeďte s námi na celodenní výlet.

1 den potápění – za ruku vás povede zkušený česky mluvící instruktor který vám nejdřív vysvětlí vše co potřebujete vědět k prvnímu ponoru a potom i ukáže krásy Rudého moře. V ceně je veškerá výbava potřebná k potápění.

Let padákem nad mořskou hladinou či řádění na banánu taženým člunem je adrenalinová zábava, která lze připojit k výletu na lodi - šnorchlování, Dolphin house, Orange bay, Mangrovníkový ostrůvek, zkušební ponor, mikro safari, noc na lodi Lady, západ slunce na Lady.

K Vámi vybranému výletu zvolte transfer

Transfery na naše výlety

Naše transfery jsou zajišťovány privátními mikrobusy a osobními auty. Transfery z hotelů v centru Hurghady jsou ZDARMA z dalších oblastí za příplatek. Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!