Prima Diving výlety na lodi 

Rudé moře - ráj potápěčů

 Je dlouho a právem považováno za jedno z nejkrásnějších míst pro potápění na světě, těží z celoročního slunečního svitu a teplého počasí. Díky tomu je ideálním místem pro rozmanité druhy mořských ryb, živočichů, korálů a rájem pro potápěče i nepotápěče. Krásami podmořského světa Vás provede zkušený instruktor Ibrahim Eldesoqy Toma a naši divemasteři.


Potápění na zkoušku

Objevte s náma zázraky Rudého moře. Ponoříte se s instruktorem nebo potápěčským mistrem, kteří vás opatrně zasvětí do tajů potápění. Naučíme vás základní teorii a seznámíme se zařízením, než vás doprovodíme na krásný, kontrolovaný ponor v omezené hloubce. Každý, velký nebo malý, může prozkoumat fascinující podvodní svět Rudého moře. Nebudete hlouběji než 8 metrů. Po prvním ponoru se podává oběd a po něm je přestávka 1 - 2 hodiny. Dostatek času na odpočinek, opalování nebo šnorchlování. Pak následuje druhý ponor. Po celou dobu na lodi máte možnost teplých a studených nealko nápojů. Cena za den na lodi s nápoji a obědem pro potápěče na zkoušku je 35$ a pro doprovod 25$ včetně transferu z hotelu v centru Hurghady.

Noční ponor

Zažijte jiný noční život. Perutýn, španělské tanečnice, jemné hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět po západu slunce nad Hurghadou. Po pozorování západu slunce se připravíte na lodi a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, zajistíme ji zdarma. Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět, stejně jako různé mořské ježky, které vycházejí z celku. Muréna, Perutýn a další loví pouze v noci. Pokud je planktón, bude kolem vás magicky svítit. Výlet pouze pro certifikované potápěče. Cena za osobu 35$ včetně nealko nápojů a transferu z hotelu v centru Hurghady.

Potápění u vraků

Během jednodenního výletu můžete vidět jeden z několika vraků poblíž Hurghady. Pokud se chcete potápět u slavných vraků jako Abu Nuhas, Thistlegorm nebo Salem Express, které sou dále od Hurghady můžeme to pro vás zařídit za příplatek. Cena za den na lodi s nealko nápoji a obědem pro certifikované potápěče je 35$ včetně transferu z hotelu v Hurghadě.

Za šnorchlováním a delfíny na moře

Pořádáme i rodinné výlety nejen pro potápěče. Děti se vyřádí skákáním do vody z lodě a objevováním podmořského světa, maminky a tatínkové si odpočinou při opalování či šnorchlování. Cena za den na lodi s nápoji a obědem je 25$ včetně transferu z hotelu v centru Hurghady.

Ceny transferů 

Sahl hashish, Makadi a Al ahya - 5$ osoba

Makadi bay, El Gouna - 10$ osoba
Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!

Safaga max 3 osoby - 40$ auto

Kalawy max 3 osoby - 50$ auto