Výlety na lodi

Rudé moře ráj potápěčů

 Je dlouho a právem považováno za jedno z nejkrásnějších míst pro potápění na světě, těží z celoročního slunečního svitu a teplého počasí. Díky tomu je ideálním místem pro rozmanité druhy mořských ryb, živočichů, korálů a rájem pro potápěče i nepotápěče. Krásami podmořského světa Vás provede zkušený instruktor Ibrahim Eldesoqy Toma a naši divemasteři.

Potápěčské safari - Hurghada

Zažijte nezapomenutelný týden na lodi v Rudém moři. U nás na lodi jsou vítány i rodiny s dětmi ( doporučujeme od 10 let)  tak i nepotápeči kteří mají možnost stát se potápěči - základní kurz open water či rozšíření advanced atd.  si můžete udělat na lodi a odjíždět jako potápěč. Na našem safari se nenudí ani nepotápěči, kteří mohou zkoumat Rudé moře jako šnorchlisti, zařádit na nafukovačkách či třeba rybařit a mnoho dalšího.

Program:

Severní okruh:

Jižní okruh:

První den se setkáte na letišti v Praze s naším průvodcem a společně odletíte do Hurghady a nalodíte se. Od druhého dne začíná správná potápěčská dovolená. Začneme kurzy a zkušení potápěči již budou prozkoumávat krasy Rudého moře. Nepotápeči mohou šnorchlovat či si užívat zábavy na nafukovačkách či opalování a relax na palubě lodě. Šestý den zakončíme ranním ponorem a pak již  relax na lodi šnorchlování, nafukovačky a rozlučková párty. Sedmý den návrat do přístavu a odlet do Čech.

V ceně je zahrnuta letenka Praha - Hurghada - Praha, transfery v Hurghadě, 7 noci na lodi, 

V ceně není zahrnuto vízum pro vstup do Egypta 25$. bakšišné pro posádku na lodi, alkoholické nápoje.doprava z / na letiště v Praze,Potápění na zkoušku

Objevte s náma zázraky Rudého moře. Ponoříte se s instruktorem nebo potápěčským mistrem, kteří vás opatrně zasvětí do tajů potápění. Naučíme vás základní teorii a seznámíme se zařízením, než vás doprovodíme na krásný, kontrolovaný ponor v omezené hloubce. Každý, velký nebo malý, může prozkoumat fascinující podvodní svět Rudého moře. Nebudete hlouběji než 8 metrů. Po prvním ponoru se podává oběd a po něm je přestávka 1 - 2 hodiny. Dostatek času na odpočinek, opalování nebo šnorchlování. Pak následuje druhý ponor. Po celou dobu na lodi máte možnost teplých a studených nealko nápojů. Cena za den na lodi s vybavením na šnorchlování či potápění, nápoji a obědem pro potápěče na zkoušku je  35$ a pro doprovod  25$ včetně transferu z hotelu v centru  Hurghady.

Noční ponor

Zažijte jiný noční život. Perutýn, španělské tanečnice, jemné hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět po západu slunce nad Hurghadou. Po pozorování západu slunce se připravíte na lodi a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, zajistíme ji zdarma. Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět, stejně jako různé mořské ježky, které vycházejí z celku. Muréna, Perutýn a další loví pouze v noci. Pokud je planktón, bude kolem vás magicky svítit. Výlet pouze pro certifikované potápěče. Cena za osobu 35$ včetně nealko nápojů a transferu z hotelu v centru Hurghady.

Potápění u vraků

Během jednodenního výletu můžete vidět jeden z několika vraků poblíž Hurghady. Pokud se chcete potápět u slavných vraků jako Abu Nuhas, Thistlegorm nebo Salem Express, které sou dále od Hurghady můžeme to pro vás zařídit za příplatek. Cena za den na lodi s nealko nápoji a obědem pro certifikované potápěče je 35$ včetně transferu z hotelu v centru Hurghady.

Za šnorchlováním a delfíny na moře

Pořádáme i rodinné výlety nejen pro potápěče. Děti se vyřádí skákáním do vody z lodě a objevováním podmořského světa, maminky a tatínkové si odpočinou při opalování či šnorchlování. Cena za den na lodi s nápoji a obědem je 25$ včetně transferu z hotelu v centru Hurghady.

Mikro safari

2 noci a den na privátní lodi LADY. Vyplujeme odpoledne, západ slunce prožijete na Mangrovníkovém ostrůvku, na noc zakotvíme v blízkosti tohoto ostrůvku.

K večeři budeme grilovat.
Ranní koupání v moři při východu slunce.
Snídaně, přeplutí ke korálovým útesům, šnorchlování, potápění, rybaření. Oběd.
Přeplutí na místa místa, kde žijí delfíni.
Možnost plavání s delfíny, potápění a šnorchlování u korálových útesů, rybaření.
Večeře - grilování
Noc strávená v blízkosti míst, kde delfíni žijí.
Za úsvitu koupání v moři, snídaně, návrat do přístavu. max 4 osoby.

Ceny transferů 

Sahl hashish, Makadi( po hotel Prima life)  a Al ahya - 5$ osoba
Makadi bay( po hotel Caribbean world resort) , El Gouna - 10$ osoba
Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!
Safaga max 3 osoby - 40$ auto
Kalawy max 3 osoby - 50$ auto

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a do poznámky uveďte počet osob my se vám ozveme co nejdříve zpět.