Potápěčské výlety na lodi

 Rudé moře je ráj potápěčů dlouho a právem považováno za jedno z nejkrásnějších míst pro potápění na světě, těží z celoročního slunečního svitu a teplého počasí. Díky tomu je ideálním místem pro rozmanité druhy mořských ryb, živočichů, korálů a rájem pro potápěče i nepotápěče. Krásami podmořského světa Vás provede zkušený instruktor  a naši divemasteři. Na našich výletech na lodi máte v ceně teplé a studené nápoje, oběd a občerstvení. Taktéž v ceně je potápěčské a šnorchlovací vybavení.

Objevte zázraky Rudého moře jeho fascinující podvodní svět. Jezdíme na známé potápěčské lokality v okolí Hurghady. Při cestách na korálové útesy nás občas doprovází delfíni a létající ryby.

Během jednodenního výletu můžete vidět jeden z několika vraků poblíž Hurghady. Pokud se chcete potápět u slavných vraků jako Abu Nuhas, Thistlegorm nebo Salem Express, které sou dále od Hurghady můžeme to pro vás zařídit za příplatek. Pro certifikované potápěče.

Noční ponor

04.09.2021

Zažijte jiný noční život. Perutýn, španělské tanečnice, jemné hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět po západu slunce nad Hurghadou. Po pozorování západu slunce se připravíte na lodi a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, zajistíme ji zdarma. Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět,...

Objevte s námi zázraky Rudého moře. Ponoříte se s instruktorem nebo potápěčským mistrem, kteří vás opatrně zasvětí do tajů potápění. Naučíme vás základní teorii a seznámíme se zařízením, než vás doprovodíme na krásný, kontrolovaný ponor v omezené hloubce. Každý, velký nebo malý, může prozkoumat fascinující podvodní svět Rudého moře. Nebudete...

Transfery na naše výlety

Naše transfery jsou zajišťovány privátními mikrobusy a osobními auty. Transfery z hotelů v centru Hurghady jsou ZDARMA z dalších oblastí za příplatek. Z OBLASTI MAKADINA TRANSFERY NEZAJIŠŤUJEME!