Potápěčské kurzy pro dospělé

Pojďte objevit krásy Rudého moře se zkušenými instruktory a staňte se licencovaným potápěčem. Máte licenci a uvažujete o rozšíření?  Tak jste u nás správně. S rozšířenou licencí se můžete potápět například až do  40 metrů v noci  či třeba na vraky lodí a mnoho dalšího. V ceně našich kurzů máte jídlo, nápoje, výlet na lodi dopravu z hotelů v centru Hurghady a to hlavní potápěčskou licenci.

SCUBA DIVER

Chtěli byste se naučit potápět se, ale nechcete se zavázat k úplnému kurzu Open Water Diver ? Pak je tady pro vás kurz Scuba Diver. Kurz potápění zahrnuje základní teorii a podvodní dovednosti, které umožňují úspěšnému účastníkovi potápět se po celém světě za doprovodu profesionála do maximální hloubky 12 metrů. Kurz se skládá z teoretického vzdělávaní, rozvoje znalostí a ponorů do otevřené vody z lodi.

Po úspěšném absolvování kurzu můžete pokračovat a rozšířit vaše vzdělání kdykoli během následujících 12 měsíců na Open Water Diver.

OPEN WATER DIVER

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KURZ POTÁPĚNÍ S CERTIFIKÁTEM.

Open Water Diver je kompletní, pečlivě strukturovaný kurz pro začátečníky, navržený tak, aby vás posunul od nepotápěče s malou nebo žádnou předchozí zkušeností k certifikovanému potápěči do maximální hloubky 18 metrů. Certifikace je celosvětově uznávaná a platí doživotně.Kurz Open Water Diver je mezi potápěči také známý jako OWD.Program se skládá z vzdělávacích sezení a ponorů v moři. Během kurzu Open Water Diver si procvičíte a osvojíte dovednosti, které potřebujete, abyste mohli tento sport dělat bezpečně a byli kompetentním potápěčem. Téměř každý, kdo je v dobrém zdravotním stavu, má dostatečnou kondici a schopnost plavat se může naučit potápět.

ADVENTURE DIVER

ZAŽIJTE PODVODNÍ SVĚT A STAŇTE SE DOBRODRUHEM.

Po tom, co jste absolvovali kurz Open Water Diver v našem potápěčském centru, proč nemyslet na kurz Adventure Diver a zažít několik dobrodružných ponorů ?

Ty vám nejen umožní získat cenné zkušenosti s našimi kvalifikovanými potápěči, ale kurz je také 50% součástí dalšího certifikátu Advanced Open Water Diver !

Abyste mohli absolvovat kurz Adventure Diver, musíte za jeden den absolvovat tři ponory s našimi vysoce kvalifikovanými potápěči.

požadavky:Junior / Open Water Diver kurz


ADVANCED OPEN WATER DIVER

ROZŠIŘTE SVÉ POTAPĚČSKÉ ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI.

Kurz Advanced Open Water Diver je dvoudenní kurz, který poskytuje certifikovaným OWD potápěčům zkušenosti s novými situacemi, dobře organizované, strukturované a pod dohledem

Budete dělat ponory z lodě s různými podvodními aktivitami, abyste zlepšili své zkušenosti a dovednosti.

Požadavky: Open Water Diver kurz

NIGHT DIVER

ZAŽIJTE NOČNÍ ŽIVOT POD VODOU.

Perutýni, španělské tanečnice, jemné peříčkové hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět při Hurghadě po západu slunce. Po pozorování západu slunce na lodi se připravíte a ponoříte se do jiného světa. Pokud potřebujete baterku, poskytneme vám ji bez příplatku.

Najdete zde korály, které nejsou během dne vidět, stejně jako různé druhy mořských ježků, které vycházejí z jejich domečků i velké murény, perutýni a další loví pouze v noci. Pokud je planktón, uvidíte ho kolem vás magicky zářit. Španělské tanečnice jsou také vidět pouze během nočních ponorů. 

Požadavky: Adventure open water diver


WRECK DIVER

Ať už se jedná o trosky, které byly úmyslně potopeny, aby sloužily "vodnímu životu" a potápěčům jako umělý útes, nebo zda jsou výsledkem nehody, trosky jsou vždy něco fascinujícího. Okna do minulosti. Lodě, letadla a dokonce i auta pod vodou jsou oblíbenými předměty pro objevování a užívání si stvoření, která se tam usadila.

Každý vrak nabízí mnoho příležitostí objevit něco zvláštního, možná dokonce vyřešit záhadu, která ho obklopuje, nebo spatřit něco, co ostatní potápěči přehlédli.

Speciální kurz "Vrakové potápění" je oblíbený, protože nabízí potápěči velmi speciální dobrodružství, při kterém se naučí nové postupy a jejich zodpovědné dodržování bude samozřejmostí.

Požadavky: Adventure Diver kurz minimální věk 15 let

DEEP DIVER

Objevování hlubších míst je něco vzrušujícího a tajemného. Někdy láká vrak hlouběji než 18 metrů, nebo na strmé stěně to může být velký mořský tvor nebo heino. Cokoli vás tam tam fascinuje: Abyste se mohli s jistotou potápět do hloubkou až 40 metrů, měli byste absolvovat speciální kurz hlubokého potápění.

 Požadavky: Adventure Diver kurz, minimální věk 15 let.

DRIFT DIVER


V kurzu Drift Diver se naučíte, jak si užít proudy v moři tím, že se jenom necháte unášet. Pocit létání – jenom jste při tom pod vodou s potápěčským vybavením. Proudové potápění je vzrušující a zároveň uvolňující. Pokud vám to zní jako zábava, pak je pro vás tento speciální kurz proudového potápění ideální.

Požadavky: Junior Open Water Diver kurz, minimální věk 12 let

UW PHOTOGRAPHY

Nejoblíbenější kurz z potápěčských specialit.

S tolika podvodními fotoaparáty na výběr je fotografování vašich podvodních dobrodružství snadnější a zábavnější než kdy jindy. Kurz Digital Underwater Photographer vás chytí rychle, ať už používáte kameru typu point-and-shoot nebo sofistikovanou dSLR jako profesionálové.

Vzhledem k tomu, že je podvodní fotografie oblíbená také u bezpřístrojových potápěčů a šnorchlistů , je také pro ně možnost absolvovat tento kurz.

Požadavky:Junior Open Water Diver kurz, minimální věk 10 let

EMERGENCY FIRST RESPONSE (EFR)

ZVLÁDNĚTE KAŽDOU SITUACI A ZACHRAŇTE ŽIVOTY DÍKY KURZU PRVNÍ POMOCI

Emergency First Response vám poskytne nástroje, které potřebujete k provedení CPR a první pomoci.

Ať už jste potápěč, nebo ne, Emergency First Response vás připraví na řešení potenciálně život ohrožujících situací.


Tento komplexní program se skládá ze dvou základních modulů, které lze nabízet v tandemových i nezávislých kurzech: primární péče a sekundární péče.

Společně tyto kurzy vedou k rozsáhlému školení v CPR a první pomoci.

RESCUE DIVER

ZVLÁDNĚTE KAŽDOU SITUACI A ZACHRAŇTE ŽIVOTY POMOCÍ KURZU RESCUE DIVER.

Kurz potápěče záchranáře rozvíjí vaše potápěčské znalosti a dovednosti, které vám umožní efektivně provádět potápěčskou pomoc a záchranu, řídit záchranné potapěčské akce a poskytovat první pomoc.

Program je důležitým krokem k rozšíření vašich znalostí a zkušeností jako potápěč a je nesmírně obohacujícím programem.

Objevte vývoj znalostí a cvičení na otevřené vodě, kde kombinujete všechny dovednosti a znalosti, které jste získali v řadě simulovaných scénářů nehod při potápění.

Pokud nemáte certifikát první pomoci, kurz první pomoci může být proveden den před kurzem Rescue Divers.

požadavky:

Open Water Diver kurz

Ukončený Kurz první pomoci za posledních 24 měsíců

Minimální věk 15 let

DIVEMASTER

STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM PROFESIONÁLNÍM POTÁPĚČEM

Kurz Divemaster je první profesionální úrovní. Během tohoto kurzu se naučíte, jak pracovat se začátečníkyi a být u nich, když sbírají první podvodní zážitky. Naučíte se, jak doprovázet a vést certifikované potápěče v cizích vodách. Váš instruktor vás také naučí, jak zacházet s potápěčskými skupinami a také jakm učit bezpečné potápění z lodi. Abyste se stali profesionálním divemasterem, naučíte se fyzické a psychologické působení na potápěče. Naučíte se, jako kvalitně předvádět a vaše znalosti stoupnou na profesionální úroveň. 

Požadavky: minimální věk 18 let, Rescue Diver kurz, Ukončený Kurz první pomoci za posledních 24 měsíců.

K přihlášení: minimálně 40 zapsaných ponorů na otevřené vodě.

K přihlášení: minimálně 60 zapsaných ponorů na otevřené vodě.

Zdravotní potvrzení od lékaře maximálně 12 měsíců staré.

Objednejte si potápěčské kurzy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.