Privátní výlety

04.09.2021
Je jen na vás jaky program zvolíte. Např Sakkára - prohlídka první pyramidy v Egyptě, hrobek princů a princezen, pyramidy faraona Unáse, muzea v Sakkáře

Putování po egyptských pyramidách - pokud vás nebaví muzea, ale rádi obdivujeme majestátní pyramidy je možné vidět pyramidy v Sakkáře, Gíze, dál v Abu Síru i Dashouru.

Máte li rádi Luxor, klasickým program už znáte, v Luxoru jsou však další památky, které, jste ještě neviděli, např.Muzeum mumifikace, chrám Medinat Habu, hrobky a vesnici, kde žili stavitelé hrobek faraonů- Der El Medina.

Chrám v Dendeře
Tento chrám patřit k nejlépe zachovalým památkám v Egyptě.Poslední jeho úpravy byly provedeny na příkaz královny Kleopatry. Je obrovská škoda že to skvost neznáte.

Program si domluvíme předem dle vašeho přání.

Samozřejmostí je možnost oběda i večeře v místních restauracích, také nákupy buď běžné papyrusová dílna atd, nebo můžeme společně vyrazit mezi místní do místních obchůdku a tržnic a zažít ten opravdový Egypt.

Cena:

Ceny privátních výletů jsou vypočítaný podle navštívených památek a počtu osob.

Program:

V brzkých ranních hodinách vyjedeme na Vámi zvolený program výletu za památkami. návrat v nočních hodinách. Možnost i dvou denního výletu.

Objednejte si Váš privátní výlet

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Rychlý kontakt na messenger