Termín zájezdu 22.12.2021 - 29.12.2021

Cena za osobu od 23 071 Kč All inclusive

Pořadatel zájezdu CK ETI CZ

Hotel The Grand Palace

Nejnovější 5* luxusní hotel jen pro dospělé

Royal villas se soukromým bazénem, přímo na písečné pláži, bez jednorázových plastů.
Německy a anglicky mluvící personál

Poloha:

Nejnovější 5* hotel v Hurghadě sítě RED SEA HOTELS Hotel se nachází přímo na vlastní soukromé pláži v centru hlavní turistické promenády v Hurghadě. Jedná se o hotel určený pouze dospělým klientům. Hotel je umístěný vedle sesterského hotelu The Grand Hotel, se kterým má společnou pláž. Centrum Hurghady je vzdálené asi 10 km.


Vybavení:

Tento luxusní resort má vstupní halu s elegantním posezením a lobby bar. K dispozici je hlavní bufetová restaurace, asijská à la carte restaurace, plážová restaurace a plážový bar a chill-out lounge také na pláži. Ve venkovním areálu najdete bazénový komplex sestávající ze 3 sladkovodních bazénů (jeden vyhřívaný v zimě) obklopený slunečními terasami. Zde a na pláži najdete lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Ručníky jsou k dispozici zdarma na základě kartového systému. Klienti tohoto hotelu mohou využívat služeb sesterských hotelů Grand Hotel a Grand Marina. K dispozici jsou 3 bazény s hloubkou 1,4 až 1,6 metru.


Pláž:

Soukromá pláž se nachází přímo před hotelem. U bazénů jsou k dispozici lehátka a matrace zdarma. Na pláži jsou lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici v atraktivních plážových taškách, které klienti najdou po příjezdu na svých pokojích.


Pokoje:

Pokoje Comfort jsou velmi vkusně zařízené a vybavené sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (sezónní), telefonem, satelitní TV, lednicí.


Pokoje junior suite mají navíc samostatné posezení a výhled na bazén / zahradu nebo výhled na moře.


Pokoj junior suite pool jsou stejně vybavené jako pokoje junior suite, ale mají navíc přímý přístup k bazén přes terasu.


Royal Villa s velkou obývací část, ložnicí, jídelnu, saunu a vlastní bazén / vířivku.


Sport a zábava: 

stolní tenis, kulečník, šipky, sauna, dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Během dne různé animační program.


Stravování:

All inclusive


snídaně, oběd, večeře formou bufetu, během dne je k dispozici lehké občerstvení, káva, alko i nealko nápoje. Hotel disponuje možstvím různorodých restaurací. 


Ve večerních hodinách je v restauracích a barech vyžadováno formálnější oblečení (dlouhé kalhoty, bermudy, košile / halenky).

Nezávazná poptávka zájezdu

Zájezd pořádaný cestovní kanceláří ETI. Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Balíčky služeb

Připravili jsme pro Vás balíčky služeb  - pojištění, vízum, průvodce, výlety.