Všechny ceny s all inclusive

Cena 37 500 Kč / Rodina (2+1/0-11 let/) 11 nocí/ 12 dní

Cena 29 000 Kč / 2 dospělé osoby 11 nocí/ 12 dní


Cena  23 999 Kč ) / Rodina  (2+1/0-11 let/) 7 nocí/ 8 dní

Cena 19 999 Kč / 2 dospělé osoby 7 nocí / 8 dní

Hotel Sindbad club

Atraktivní hotel je díky své skvělé poloze přímo v oblíbeném letovisku Hurghada, vysoké kvalitě poskytovaných služeb a slunnému počasí velmi vyhledávaným cílem turistů. Díky širokému portfoliu služeb máte mnoho možností relaxace a odpočinku, sportovního a kulturního vyžití. Hotel je ideální pro páry a rodiny s dětmi.

Poloha:

Hotel se nachází přímo v oblíbeném letovisku Hurghada, na východním pobřeží Rudého moře. V bezprostředním okolí se nachází velké množství obchodů, restaurací, barů a památek. Letiště je vzdáleno cca 5 km

Vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, 4 restaurace, snack bar, 9 barů, několik bazénů, vodní skluzavky a atrakce (klienti mohou využívat aquaparku sesterského hotelu Sindbad Beach Resort), konferenční místnost, obchody, směnárna, dětské hřiště

Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, plážové osušky a ručníky, wi-fi ve společných prostorách, animační programy, vybrané pozemní sporty, posilovna, trezor na recepci.

Za poplatek: lázně a wellness, masáže, salon krásy, herna, služby praní a žehlení, vybrané vodní sporty a potápění, kulečník, hlídání dětí.

Ubytování:

Standartní dvoulůžkové pokoje s balkonem či terasou a výhledem na bazém/zahradu disponují sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT TV, telefon, minibar (voda denně zdarma), rychlovarná konvice. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování:

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v několika restauracích, drobné občerstvení v průběhu dne a neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů během dne.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přístupná přes sesterský hotel Sindbad Beach Resort a je oddělena promenádou. Nachází se cca 350 metrů daleko od hotelu