Všechny ceny s all inclusive

Cena 31 500 Kč / Rodina (2+1/0-11 let/) 11 nocí / 12 dní

Cena 25 500 Kč / 2 dospělé osoby 11 nocí / 12 dní 


Cena 18 999 Kč / Rodina ( 2+1 /0-11 let/) 7 nocí /8 dní

Cena 13 999 Kč / 2 dospělé osoby 7 nocí /8 dní

Hotel Giftun Azur resort

Velmi oblíbený hotel Giftun Azur Resort situovaný uprostřed svěží zahrady plné exotického ptactva a palem, přímo u jedné z nejhezčích písečných pláží Hurghady. Giftun Azur Resort určitě doporučujeme milovníkům koupání i rodinám s dětmi.

Poloha

Hotel Giftun Azur Resort leží na jedné z nejhezčích písečných pláží Hurghady, uprostřed vzrostlé exotické zahrady. Vzdálenost od starého centra Hurghady je 8 km, od nového centra Sakkala 5 km. Nákupní promenáda Esplanade u hotelu, nejbližší lékárna 5 minut od hotelu. Lékařská služba nonstop v nemocnici El Salam Hospital 6 km od hotelu. Letiště Hurghada cca 5 km.

Vybavení

Giftun Azur Resort se skládá z hlavní jednopatrové budovy bez výtahu, v zahradě 338 přízemních pokojů v bungalovech a ve vedlejší čtyřpatrové hotelové budově, rovněž bez výtahu, 134 pokojů. V hlavní budově moderní lobby, recepce s trezory, směnárna, bankomat, lékařská služba (přítomnost lékaře 2x denně), hlavní hotelové restaurace v patře (vnitřní nebo venkovní s kuřáckou i nekuřáckou zónou), venkovní restaurace na terase hotelu, několik barů, orientální kavárna, pizzerie, beach restaurace (využívána na obědy). V hlavní hotelové restauraci se servírují v době snídaní a večeří pokrmy mezinárodní i místní kuchyně. Orientální restaurace připravuje autentickou arabskou kuchyni a v restauraci Bordiehns La Piazzetta si můžete dát italské speciality. Dále diskotéka, kadeřnictví, shower room (místnost na osprchování využívaná při pozdním transferu z hotelu). Sladkovodní bazén, 2 dětské sladkovodní bazény rozdělené dle věku dětí, terasa na slunění s lehátky, slunečníky, osuškami a podložkami zdarma, sprchy a bar u bazénu.  

Internet

Zdarma: WiFi v lobby Za poplatek: internetová kavárna, WiFi na pokojích

Zábava

Hotelový animační program. Za poplatek: celodenní výlet na Orange Bay se šnorchlováním, koupáním a animačním programem.

Sportovní nabídka

Zdarma: tenisový a squashový kurt (osvětlení za poplatek), posilovna, biliár, stolní tenis. Za poplatek: vodní centrum s pronájmem loděk, potápěčská škola, škola windsurfingu, jízda na koni.

Wellnes - SPA:

Za poplatek: sauna, parní lázně, vířivé koupele, masáže, kosmetika 

Pro děti

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený sladkovodní bazén – brouzdaliště. 

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, osušky a podložky zdarma. Sprchy na pláži, bar na pláži.

Ubytování

V zahradě 338 přízemních pokojů v bungalovech a ve vedlejší čtyřpatrové hotelové budově bez výtahu 134 pokojů s výhledem na moře, bazén nebo zahradu.

Giftun Azur Resort nabízí moderní pokoje elegantně zařízené v neutrálních barvách s klimatizací, satelitní TV a minibarem. Giftun Azur Resort poskytuje také speciální výhody pro novomanžele.

Dvoulůžkový pokoj DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa.


Dvoulůžkový pokoj DRB: viz DR, situované v zahradě. Trezor na recepci


Dvoulůžkový pokoj DRBP: viz DRB, menší, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. Trezor na recepci


Maximální obsazenost: 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 1 dospělý + 2 děti. Dítě do 15ti let.