Termín zájezdu 22.12.2021 - 5.1.2021 14 nocí/ 15 dní


Cena za osobu od 30 269 Kč All inclusive

Hotel Arabela Beach resort

Atraktivní hotel s nádherným korálem ideální pro šnorchlování velký výběr volnočasových aktivit, orientální kavárna s krásným výhledem na moře 

Popis:

Přímo v soukromé zátoce s útesem. Záliv je ideální pro šnorchlování. Do Sakale s mnoha obchody je to asi 1,5 km, do centra Hurghady asi 2 km.

Vybavení:

Stylový luxusní komplex je postaven v orientálním stylu s vesnickým charakterem a skládá se z několika patrových obytných budov s malebnými nádvořím. Ústředním bodem jsou dva bazény (jeden z nich je vyhřívaný) s barem a sluneční terasou. Plážová lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici u bazénu a na pláži. Občerstvení zajišťuje snack bar u bazénu s terasou a plážový bar na pláži. K dispozici je také lobby s recepcí (trezor v ceně), WLAN ve vstupní hale zdarma a lobby bar, velká hlavní restaurace (nekuřácká) se nachází u moře. K dispozici je à la carte restaurace, diskotéka, pivnice a různé bary. V těsné blízkosti hotelu se nachází malá nákupní pasáž.

Pláž:

Soukromá zátoka ideální na šnorchlování.

Pokoj:

Standardní pokoje mají koupelnu / sprchu, WC, fén, klimatizaci, telefon, satelitní TV, minibar, balkon nebo terasu, jsou možné také pokoje s výhledem na moře.

Sport a zábava:

Zdarma: 4 squashové kurty (včetně vybavení), stolní tenis, plážový volejbal, šipky, boccia, kulečník, fitness, fitness centrum, animační a večerní zábava.

Za poplatek: reflektory pro tenisové kurty, potápěčské centrum a windsurfingovou školu, kulečník. Malé lázeňské centrum se saunou, parní lázní, jacuzzi a masáže.

Děti:

Mini klub pro děti 4 - 12 let, samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

Stravování:

All inclusive

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře, tématické večery několikrát týdně, občerstvení během dne, odpoledne káva/dort, zmrzlina od 12:00 do 17:00, místní nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, minibar se denně plní 2 lahvemi vody a 2 nealkoholickými nápoji týdně. Nosit all - inclusive náramek je povinné.


Pořadatel zájezdu CK ETI.

Nezávazná poptávka zájezdu

Zájezd pořádaný cestovní kanceláří ETI. Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Balíčky služeb

Pripravili jsme pro vás kompletní balíčky služeb.