Termín zájezdu 22.12.2021 - 29.12.2021

Cena za osobu od 25 477 Kč All inclusive

Pořadatel zájezdu CK ETI CZ

Hotel Albatros beach resort

přímo na krásné písečné pláži s nádherným výhledem na moře, tenisové kurty a mnoho dalších sportovních zařízení, samostatný dětský bazén s tobogány

Poloha: 

Přímo před hotelem je písečná pláž s krásným výhledem na moře. Centrum Hurghady je autem vzdáelné cca 15 minut. Hotel je pouhých 10 minut od letiště Hurghada.


Vybavení:

V roce 2018 byl tento plážový hotel modernizován. Resort má celkem 666 pokojů. Hosté jsou vítáni ve vstupní hale s recepcí a check-in / out servisem. Na většině podlaží je výtah. V hotelu je bankomat, WiFi (bez poplatku) .Mezi další vybavení patří vícejazyčný personál, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna a kadeřnický salon.


Pláž: 

Přímo před hotelem je písečná pláž s krásným výhledem na moře.


Pokoj: 

Dvoulůžkové pokoje mají klimatizaci, malou ledničku, TV, Wi-Fi, trezor, koupelnu, ve které je sprcha, WC, vysoušeč vlasů, dále balkon/terasu. Nabízí výhled na bazén/zahradu (přístavba) nebo výhled na moře (hlavní dům). K dispozici jsou i jednolůžkové pokoje.


Rodinné pokoje mají 2 průchozí dvoulůžkové pokoje, klimatizaci, ledničku, TV , Wi-Fi, trezor, koupelnu se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Nabízí také výhled na bazén nebo do zahrady, maximální obsazenost jsou 4 osoby.


Sport a zábava:

Zdarma: plážový volejbal, fitness, fotbalové hřiště, stolní tenis, šipky, bocce, minigolf; večerní představení, jedinečná show FantasiaZa poplatek: 2 tenisově kurty , parní lázeň, sauna, hammam, masáže, kulečník, potápění, šnorchlování, surfování, vodní sporty na pláži (místní poskytovatelé)


Děti: 

Mini klub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, samostatný dětský bazén.


Stravování: 

All inclusive


Snídaně, obědy a včeře jsou formou bufetu. Nealkoholické nápoje, národní alkoholické nápoje, nápoje v baru k dispozici od 10:00 - 00:00. Zmrzlina je k dispozici od 11:00 - 17:00. 

Nezávazná poptávka zájezdu

Zájezd pořádaný cestovní kanceláří ETI. Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Balíčky služeb

Připravili jsme pro Vás balíčky služeb - pojištění, vízum, průvodce, potápění, výlety.