Vítejte v potápěčském centru PRIMA DIVING v Hurghadě 

Potápěčské centrum PRIMA DIVING  Hurghada pořádá denní výlety, potápěčské výlety a vícedenní safari s vlastními potápěčskými loděmi a nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. 

 Na výlety s Prima Diving Hurghada si stačí vzit opalovací krém ručník a dobrou náladu. Vše ostatní je pro Vas zajištěno. Při vstupu na loď Vás přivítá usměvavá kvalifikovaná posádka, která Vás provede po lodi nabídne k občerstvení studené i teplé nealko nápoje a během dne  samozřejmě výborné jídlo. Všichni víme jak ve vodě vyhládne.  Program na lodi než dojedeme do vybrané lokality je na Vás. Kávička na špičce lodě, posezení ve stínu s luxusním výhledem či opalovačka nahoře na lodi nic neni nemožné. 

Prima diving Hurghada naše základna je školící středisko pro kurzy SDI a PADI. Kurzy děláme pouze v  malých skupinách a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 

                            Těšíme se na Vás u nás v Hurghadě

                                             Ibrahim a Jana   

                                           Prima diving team 

V centru PRIMA DIVING Hurghada si přijdou na své jak  profesionální potápěči tak lidé co teprve chtějí potápění zkusit a nejen oni, ale i celé rodiny s dětmi pro každého něco šnorchlování, skákání z lodě, řádění na nafukovacích lehátkách, opalování a klid a pohoda na moři.

Prima diving Centrum

Al Mina Sijahi.            pracovní doba:      08 - 18

Hurghada.                  monday- sunday

info@prima-diving.eu 

Telefon: Ibrahim: +201094471993
 

 

C.K. Theyatours

Al Mina Sijahi.            pracovní doba:      08 - 18

Hurghada.                  monday - sunday

jana_toma@centrum.cz.        

Telefon Jana: +201025171742