Dovolená v hotelu La Rosa Waves

U nás jako v jediní nabízíme zájezd s českou animátorkou - průvodkyní, která se s vámi setká již na letišti v Praze. Po celou dobu pobytu bude zajišťovat jednotlivé varianty programy, které jste si zvolili. Je vám k dispozici po celou dobu pobytu. Na specializované výlety vás doprovází náš česky mluvící průvodce, který se specializuje na danou oblast, kterého nezaskočíte ani těmi nejzáludnějšími otázkami.

Minimální počet účastníků pro daný termín je 20 osob.                                                                             Více informací na telefonním čísle +420 774 742 044

Pro otevření varianty dovolené a objednávku klikněte na zvolenou variantu

Potřebujete nabrat energii o dovolené si chcete užívat moře, sluníčka, all inclusive a prostě jen lenošit. Jít na procházku městem ochutnat místní speciality dát si třeba výborný fresh nápoj či plody moře. Je tato varianta dovolené přesně pro Vás a kdyby jste se přece jen nudili není problém řeknete průvodkyni a nabídka výletů je veliká jak na moře...

Hotel La Rosa Waves


Poloha

Hotel umístěný v těsné blízkosti centra města. Vzdálenost od letiště jen 10 minut jízdy. Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Vybavení hotelu

Menší hotel, 2 křídla kolem bazénu a menší vzrostlé zahrady. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, 4 à la carte restaurace (italská, dálnovýchodní zdarma, tappnyaki a s mořskými plody (přímo na pláži) za poplatek), několik barů, obchůdků, kadeřnictví a lékař. Mezi další vybavení patří bazén s možností vyhřívání a s částí pro děti, aquapark, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, matracemi, slunečníky a osuškami zdarma.

Popis pokojů

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar - doplňován denně vodou, set na přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu (záleží na umístění pokoje), balkon nebo terasa.

DRSS: viz. DR, směrem k moři, DRF: viz. DR, prostornější, DRFSS: viz. DRSS, prostornější.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý + 2 děti

Dvoulůžkový pokoj large (DRF/DRFSS): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti

Dítě do 14 let.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma.

Strava

Viz program All inclusive.

Popis All Inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu

Pozdní snídaně

Večeře možná ve 4 à la carte restauracích (italská, dálnovýchodní zdarma, tappnyaki a s mořskými plody (přímo na pláži) za poplatek)

Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–00.00 hod.)

Aktivity pro děti

Část bazénu pro děti, aquapark, dětský klub a hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Sportovní vyžití

Zdarma: plážový volejbal, bocca, posilovna

Za poplatek: stolní tenis, biliár, potápěčské centrum, centrum zdraví (sauna, pára, jacuzzi, masáže)

Zábava

Animační programy pro děti a dospělé.

Program dle varianty dovolené

První den se sejdete na letišti v Praze s naší průvodkyní ,která vám pomůže s odbavenim a poletí s vámi do Hurghady kde vám během letu pomůže s vyplněním formulářů a v Hurghadě na letišti pomůže s nákupem víza a projitím letiště společně počkáte na zavazadla a odeberete se k transferu na hotel. Na hotelu se společně ubytujete a průvodkyně vám pomůže vyřešit případné nedostatky v pokojích. Druhý den je věnován prohlídce hotelu a relaxaci. Večerní setkání ve 21 hodin na společný drink ( jako každý z následujících večerů, účast dobrovolná).Třetí den ráno po brzké snídani se sejdeme s potápěči a šnorchlisty na recepci hotelu a společně vyrazíme za naším prvním dobrodružstvím do přístavu Al Mina Sijahi. Na lodi na nás bude čekat zkušený instruktor potápění Ibrahim a posádka. Vyrazíme moři vstříc když budeme mít štěstí doprovodí nás po cestě delfíni či létající ryby. Zakotvíme na naše první potápění a šnorchlování. Dáme si výborný oběd a přelujeme na další krásné potápěčské místo kde opět budeme šnorchlovat a potápět se a užívat vodní zábavu. Na zpáteční cestě nejen že nás čeká lehké občerstvení, ale i případná jízda na banánu či parasailing. Po návratu do přístavu se přesuneme transferem na hotel. Čtvrtý den po brzké snídani se sejdeme pouze s potápěči na recepci a čeká je další podmořské dobrodružství. Čtvrtý den je taktéž určen individuálním výletům ( Sahara, Badawya) a relaxaci. Pátý den v ranních hodinách odjezd části skupiny do Káhiry s průvodkyní Janou. Ráno po snídani se potápěči odeberou do přístavu. A nás ostatní bude čekat první aquapark, kde si užije každý samozřejmostí v aquaparku jsou nápoje a občerstvení. Šestý den se ráno potápěči odeberou do přístavu a nás ostatní čeká odpočinkový den, který můžeme věnovat individuálním výletům ( sea wolf, delfinárium). Sedmý den se i potápěči vyspí čeká je až odpolední a noční potápění a nás ostatní celodenní relax na hotelu. Osmý den po brzké snídani opět všichni vyrazíme na další mořské dobrodružství a prozkoumáme ostrůvek krásnou pláží Orange bay. Cestou zpět do přístavu se opět v případě zájmu můžeme vyřádit na banánu či proletět se na padáku ( parasailing). Devátý den ráno čeká potápěče poslední podmořské dobrodružství a my ostatní se vydáme do druhého aquaparku kde se vyřadíme a užijeme si den, nápoje a občerstvení v aquaparku k dispozici. Desátý den je odpočinkový a večer nás čeká prohlídka Hurghady s možností nákupu a večeře v místní restauraci. Jedenáctý den je náš poslední po snídani na nás bude čekat transfer na letiště, kde vás při odbavení a cestě domů do Čech bude po celou dobu doprovázet naše průvodkyně.