Dětské kurzy

Dětské potápěčské kurzy

Děti jsou pod vodou jako ryba ve vodě

Pro děti je voda přirozeným prostředím a jejich adaptace pod vodou je fantastická.. Účelem dětských typů kurzů je nejenom rozvíjet jejich pohybové aktivity, ale umět zvládnout svoji koncentraci a hranice svých sil. Je báječné sledovat pokroky, které děti pod vodou hravě zvládají.
Na prvním místě je bezpečnost… 100% bezpečnost. Metodika je striktně nastavena a povoluje maximální počet 8 dětí v kurzu a dohled speciálně vyškolených instruktorů se zaměřením na dětskou klientelu. Osobní individuální přístup je samozřejmostí, což umožňuje maximální míru kontaktu a zvyšuje zážitkovou část jednotlivých kurzů. Děti jsou nadšeny… V ceně našich kurzů máte jídlo, nápoje, výlet na lodi dopravu z hotelů v centru Hurghady a to hlavní potápěčskou licenci.

BUBLINKÁČ

Dělá bubliny pod vodou. Děti se učí potápět. Program Bublinkáč umožňuje dětem zažít podvodní svět. Pod přísným dohledem, děti mohou plavat s potapěčským přístrojem. Naučí se používat masku, ploutve, BCD a regulátor a zjistí, jaké to je vznášet se v prostoru. Pro mladé dobrodruhy je program Bublinkáč úvodem do vzrušujícího dýchání pod vodou. Skoč s jedním z našich velmi zkušených instruktorů. Začni s pravou ploutví a vstup do programu a staň se Bublinkáčem.

SEAL TEAM

Program Seal Team je vzrušující podvodní dobrodružství pro děti, který je naplněn podvodními aktivitami a je ůvodem do světa potápění. Program Seal Team dává dětem možnost plavat pod vodou a zažít dobrodružství a objevovat jiné světy . Ptali se někdy vaše děti, jaké je to se potápět s pochodněmi, fotit pod vodou nebo vznášet se v prostoru jako astronaut ? Pokud ano, pak mají šanci zažít toto vzrušující dobrodružství. Jako Seal, se učí základy bezpečného potápění a skouší různé speciální aktivity, jako navigace pod vodou, vztlak, podvodní fotografie a zvyšuje povědomí o životním prostředí.

Objednejte si dětské kurzy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.